Arianas
Sveikas atvykęs į mistinį miestą, vardu Arianas!
Tikimės, kad puikiai praleisi laiką šioje vietovėje.
Jei neesi užsiregistravęs, gali tai padaryti paspaudęs
mygtuką ''Register''. O jei esi Ariano gyventojas,
prisijunk, paspaudęs ''Login''.
Linkiu gero pavasario!

Valdovė Harmonia
Arianas
Sveikas atvykęs į mistinį miestą, vardu Arianas!
Tikimės, kad puikiai praleisi laiką šioje vietovėje.
Jei neesi užsiregistravęs, gali tai padaryti paspaudęs
mygtuką ''Register''. O jei esi Ariano gyventojas,
prisijunk, paspaudęs ''Login''.
Linkiu gero pavasario!

Valdovė Harmonia
Arianas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arianas

Nieko nėra neįmanomo
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Cappy
Maištautojas
Cappy


Posts : 3
Join date : 2009-09-18

Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D Empty
PostSubject: Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D   Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D EmptySat Sep 19, 2009 9:12 pm

Hey, hi, hello xD I'm Eglė. Iš Prienų rajono:D. Mokausi gimnazijoje( čia gal niekm neįdomu kur mokausixD) Esu11-tokė, arba kitaip -3čiokė xD. Tai va , man 17. Žiauriai bijau pasenti. Dar labai bijau mirties . Mėgstu manga ir anime. Taip pat labai dievinu filmuka NARUTO. Labai Dievinu Alexa Rybaką) ir jo NEREALIĄ subinę. Myliu savo žmoną- bestę McHippie, kompą, savo šeimą. Vyrą Oncę. Taip pat labai patinka Jonas ir Rolandas, radistai from Zip.fm, Cinema Bizarre, Miley Cyrus,Pink, McFly, Green Day, Kelly Clarckson,the Gazette, Lindsay Lohan, Amanda Bynes, Robertas Hofmanas, Džonis Depas, Kid Rockas, Eminemas ir jo sexualus balsas. Patinka žiema ir sniegas, bet tik ne tada kai per šalta.

NEKIANČIAMIAUSI DALYKAI: PMS- jos labai varo iš proto, alkoholis, nes nuo jo pradeda vaidentis balti arkliai, narkotikai, nemėgsu virtos mėsos (baisu, man tada kažkodėl atrodo, kad aš valgau gyva padarą), žuvies, nekiančiu gaminti ir tvarkytis, taigi norėčiau vyro - namų šeimininkės, tai pat nemėgstu mažų vaikų (I dont know whyxD), nekiančiu girtų žmonių ir jų girtų blevyzgojimų, pomidorų sulčių, Rihanos(mados auka).
ŠEIMYNINĖ PADĖTIS
Tai va esu vedusi McHippie, vaikų neturim xD. Taip pat esu ištekėjusi už Oncės, irgi neturim vaikų. Abi santuokos įregistruotos internetinėje santuokos svetainėje, ar kaip ji ten. Kažkur turėjau santuokos pažymėjimus :DDD.

BAIMĖS: labai bijau dantistų. Kai man taiso dantis dažnai verkiu ir rėkiu. Tada dantistė pradeda burbėti, kad mažiukai vaikai nebijo, o aš didėlė būdama verkiu. Bet juk baimei didelių nėra.
Labai bijau adatų, irgi verkiu.
Dar didelėm mano baimė - kai būnu palikta viena namie,o tada griausti ir žaibuoja. (ne per seniausiai taip buvo, pradejau panikuoti, širdis pradėjo daužytis kaip niekad, verkiau, prasidėjo staigus kvėpavimas. Pirma kartą taip ko nors bijojau)

KEISTENYBĖS : Kartą pažiūrėjusi "Pjūklą 5" kelias dienas nevalgiau mėsos. Buvau stipriai susibrtitkinus. Nemėgstu kai mane kabina bernai, kurie man nepatinka. Dažnai išmėtau savo ir kitų daiktus. Žiūrėdama siaubo filmus "Nekviesti svečiai" ir abi dalis "Lemtingas posūkis" žvengiau visą laiką. Noriu būti sexualiu bernu. Dažnai brolių klausinėju vyriškų, labai vyriškų dalykų. Tarkim tokių, ka jie darė kai juos pirmą kart ištiko erekcija (šlykštu, bet man ydomu). Kai sutikau draugauti su bernu, kitą dieną jau norėjau jį trenkti, bet netrenkiau, o slapščiausi nuo jo. Taip pat nemoku bučiuotis.Būdama mažiukė tempiausi pas save visokius benamius gyvūnus. Ir dabar tai su mielu noru daryčiau, bet tėvas neleidžia.

Krepšinio ankščiau nemėgau, bet va pradėjo patikti. Patinka Lietuvos ryto komanda, nors šiaip ir žalgiriui simpatizuoti pradedu xD .
Turiu daugybę yvairiausių spalvų svajonių.
Patinka skaityti knygas. Esu perskaičiusi 5 princesės dienoraščio knygas. Mėgstamiausias rašytojas Dan Brown. Myliu knygas "Angelai ir demonai", " DaVičio kodas" , patinka visos princesės dienoraščio dalys, nors 6 dar neskaičius.xD
Labai norėčiau mokytis tokioje mokykloja kaip Hogvarcas xD, bet tokios realybėje nėra.
šiuo metu vėl pradeda patikti wwe.
Lenkiuosi žemai Grybauskaitei, nes jai pagaliau pavyks išspardyt "gruobuonims" seimūnams šiknas.

TAI VA TIEK ČIA MANO GYVENIMO APRAŠYMO. Jei kas dar domina klauskit xD
Back to top Go down
Maeve.
Klajoklis
Maeve.


Posts : 24
Join date : 2009-09-19

Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D Empty
PostSubject: Re: Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D   Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D EmptySat Sep 19, 2009 9:13 pm

OMG! Eminemo gerbėja! *love* *love* *love*
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D Empty
PostSubject: Re: Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D   Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D EmptySat Sep 19, 2009 9:15 pm

omg 17 metu :OOO omg omg omg xDDDD
Back to top Go down
Cappy
Maištautojas
Cappy


Posts : 3
Join date : 2009-09-18

Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D Empty
PostSubject: Re: Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D   Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D EmptySat Sep 19, 2009 9:16 pm

Hi.
JOp, Eminemas pavariklis, kur cia nemegsi xD
Back to top Go down
Emmeline
Vedlė
Emmeline


Posts : 205
Join date : 2009-08-31
Location : Kalnynas ir dykuma.

Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D Empty
PostSubject: Re: Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D   Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D EmptySat Sep 19, 2009 9:18 pm

RyBąkinė, blet xDD

Dėkom man už The GazettE dainas, blie xDD

Naruto kažkada man patiko, blie xDD

DŽONIS *tries to breath* NEGAUSI MANO JOHNNY, NEGAUSIIIII
Back to top Go down
Sponsored content





Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D Empty
PostSubject: Re: Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D   Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D Empty

Back to top Go down
 
Cappy, Cappy ir dar kartą Cappy :D
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cappy, the Smiling spirit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Arianas :: Realybėje ir kt. :: Apie mus-
Jump to: